VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rusko

Petrohrad, klenot Ruska

Program zájezdu

1. den: dopoledne odlet z Prahy do Petrohradu. Transfer busem z letiště do centra, okružní jízda městem, během které uvidíte např. slavný křižník Aurora, Zimní palác a Petropavlovskou pevnost, Něvský prospekt, budovu Admirality a další. Ubytování v hotelu*** v centru, volný program, nocleh.
2. den: snídaně, lodní výlet do Petrodvorce, letního carského sídla, které je také nazýváno „Ruské Versailles“. Tento unikátní palácový a parkový celek z 18. a 19. století skýtá desítky pozlacených soch a plastik. Odpoledne návštěva Ermitáže – jednoho z nejznámějších muzeí, jehož sbírka čítá okolo 3 miliónů exponátů. Návrat na ubytování. Fakultativně návštěva večerního představení ruských národních tanců s drobným občerstvením v Nikolajevském paláci nebo divadelní baletní představení. Nocleh.
3. den: snídaně, výlet do Puškinu (dříve Carskoje Selo), jednoho z bývalých sídel ruských carů. Jeho dominantou je palác Kateřiny Veliké se slavnou Jantarovou komnatou. Po návratu do Petrohradu zavítáte do chrámu „Spas na Krovi“. Volný program, nocleh.
4. den: snídaně, prohlídka Petrohradu – jednoho z nejkrásnějších měst Ruska. S průvodcem zde poznáte to nejzajímavější, co tato ruská perla nabízí. Navštívíte např. Petropavlovskou pevnost a u záj. č. 01, 03 slavný křižník Aurora. Odpoledne prohlídka Isaakijevského chrámu. Návrat na ubytování, nocleh.
5. den: snídaně, dopoledne volný program, transfer na letiště, přílet do Prahy v cca 17.00 hod.
Pozn.: * záj. č. 02 – prodl. zájezd o 1 den, 26. 7. volný program.

Ceník

Hotel se snídaní

POTŘEBUJI PORADIT