VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Maďarsko, Slovensko

Metropole na Dunaji - Budapešť a Vídeň

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 5.00 hod. (z Prahy 6.15 hod.). Odpoledne první seznámení s maďarskou metropolí Budapeští – okružní jízda se zastávkami. Prohlídka hradní čtvrti s královským palácem, Rybářská bašta s nádhernou vyhlídkou, Matyášův chrám, uličky starého města, Parlament, bazilika sv. Štěpána, náměstí Hrdinů se sochami maďarských předků. Vpodvečer odjezd na ubytování do hotelu, nocleh.
2. den: celodenní prohlídka Budapešti. Po snídani návštěva tržnice s možností nákupů typických maďarských specia­lit. Doporučujeme projížďku lodí po „krásném modrém Dunaji“. Odpoledne individuální volno, které můžete využít k procházkám, posezení u kávy či nákupům na známé pěší zóně Váci útca, ev. k návštěvě termálních lázní. Večer návrat do hotelu, nocleh.
3. den: po snídani odjezd do rakouské metropole Vídeň. Prohlédnete si historické centrum města s nejvýznamnějšími vídeňskými památkami – velkolepé náměstí Marie Terezie, náměstí Hrdinů, lidovou zahradu, promenádu Graben s luxusními obchody, nám. Stephansplatz s velkolepým dómem sv. Štěpána, náměstí Am Hof a náměstí Freyung se Skotským kostelem, Hradní divadlo, univerzitu, monumentální radnici a vídeňský parlament. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, návrat do Plzně do 22.00 hod.

Ceník

Hotel se snídaní

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
04.07. - 06.07.2ABDKT3 730,-OBSAZENO
29.10. - 31.10.2ABDKT3 730,-REZERVOVAT
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění + 161,- Kč
  • jednolůžkový pokoj + 1 070,- Kč
  • 2x večeře + 850,- Kč/zájezd

Doporučená částka na vstupy

30,- EUR.

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT