VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Slovensko

Vysoké Tatry

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 23.15 hod.), noční tranzit na Slovensko.
2. den: dopoledne příjezd do krásné oblasti Beliánských Tater, kde můžete navštívit největší jeskyni ve Vysokých Tatrách – Belianskou jeskyni a malebnou vesničku Ždiar s  muzeem Ždiarský dom. Odpoledne ubytování v hotelu v Tatranské Matliare, volný odpočinkový program – v hotelu možnost koupání v bazénu, masáže, relaxace, dětský areál. Večeře, nocleh.
3. den: po snídani odjedete do Tatranské Lomnice, kde vás čeká výjezd lanovkou na Skalnaté pleso (1751 m), odkud si budete moci vyjet i na Lomnický štít (2632 m) – doporučujeme objednat si předem! Po zbytek dne se můžete těšit na turistickou vycházku ve Vysokých Tatrách. Návrat na ubytování. Nocleh.
4. den: dopoledne se vydáte do Staré Lubovni, jednoho z nejstarších královských měst na Slovensku, nad nímž se vypíná mohutný gotický hrad, jež budete moci navštívit a prohlédnete si i lidový skanzen. Poté přejedete do Národního parku Pieniny, zastavíte se v pravé slovenské kolibě a z Červeného Kláštorce pak zažijete jedinečnou atmosféru při plavbě na tradičních pltích největším kaňonem ve střední Evropě. Návrat na ubytování. Nocleh.
5. den: čeká vás nejznámější tatranské jezero – Štrbské pleso, kde si prohlédnete i známý sportovní areál. Odtud se vydáte Mlynickou dolinou k vodopádu Skok, poté se vrátíte na Štrbské Pleso a Mengusovskou dolinou dojdete k Popradskému plesu. Tento den můžete strávit také jen pohodlnou procházkou, svezením lanovkami či električkou. V areálu je také mnoho atrakcí pro děti. Večer odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný příjezd do 5.00 hod.

Ceník

Vysoké Tatry - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
03.08. - 08.08.3ABDKT6 690,-18LTAT01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od 3.08.
do 8.08.
počet nocí3
Lůžko6 690 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu Hutník*** (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), volný vstup do hotelového bazénu, průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj +1 490,- Kč/zájezd

Fakultativně

v případě zájmu o výjezd lanovkou ze Skalnatého plesa na Lomnický štít + 790,- Kč vč. rezervačního poplatku (je třeba objednat při podpisu smlouvy, rezervace je potvrzována 2 měsíce před odjezdem zájezdu).

Doporučená částka na vstupy

50 EUR

Sleva

dospělá osoba na přistýlce – sleva 560,- Kč/os./zájezd, dítě do 15 let na pevném lůžku – sleva 850,- Kč/os./zájezd, dítě do 15 let na přistýlce – sleva 1410,- Kč/os./ zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT