VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Slovinsko

Julské Alpy a krásy Slovinska

nabídkový leták

Program zájezdu

  • 4* hotel s bazénem, saunou a wellness
1. den: odjezd z Plzně ve 22.30 hod. (z Prahy 21.00 hod.).
2. den: den zahájíme návštěvou italského historického přístavního města Terstu. Odtud se vydáme do Slovinska, kde navštívíme jeskyni Škocjanska jama s krásnou krápníkovou výzdobou. Přejezd na ubytování do Kranjské Gory, večeře, nocleh.
3. den: po snídani se vydáme k Bohinjskému jezeru, jednomu z nejkrásnějších jezer Slovinska, odkud vyjedeme lanovkou na vrchol Vogel s panoramatickými výhledy na jezero, lehká turistika. Odpoledne se zastavíme v Bledu u stejnojmenného jezera, možnost návštěvy hradu nebo lodního výletu na ostrůvek uprostřed jezera. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: po snídani program začneme v italské části Julských Alp, a sice u malebných jezera Laghi di Fusine s výhledy na vrch Mangart. Přejezd do Slovinska, kde se zastavíme v Planici, známém zimním středisku, kde se konají závody v letech na lyžích. Následuje procházka k pramenům řeky Sávy. Odpoledne nenáročná túra ke krásnému vodopádu Martuljek. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
5. den: po snídani opustíme Slovinsko, přejezd do Rakouska, kde se zastavíme v Grazu, rakouském druhém největším městě se světoznámou hodinovou věží. Po prohlídce odjezd do ČR, návrat do 22.00 hod.

Ceník

Julské Alpy a krásy Slovinska - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
15.05. - 19.05.3ADK8 690,-19LJUL01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od15.05.
do19.05.
počet nocí3
Lůžko8 690 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu**** (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) s bazénem, saunou a wellness, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1 890,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT