VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Slovinsko

Moře a památky Slovinska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd ve 22.00 hod. z Plzně (z Prahy) přes České Budějovice.
2. den: průjezd Rakouskem, ráno příjezd do Slovinska. Zastávka u Bohinjského jezera, které je vstupní branou do Triglavského národního parku. Následuje půvabné lázeňské městečko Bled na břehu stejnojmenného jezera, obklopené kulisou Julských Alp. Možnost prohlídky hradu na vysoké skále nad jezerem, nebo výlet loďkou po jezeře k ostrovnímu kostelíku. Odpoledne lehká turistika ve skalnaté soutěsce Vintgar – procházka po dřevěných chodnících, které se klenou přes divoké peřeje řeky Radovny s vysokým vodopádem. Odjezd na slovinské pobřeží, ubytování v hotelu Vile Park***, který je součástí areálu Laguna Bernardin (aquapark s výhledem na moře se 7 bazény a vířivkami s mořskou vodou) v letovisku Portorož. 
3. den: volno u moře, individuální program, možnost návštěvy vodního parku Laguna Bernardin.
4. den: po snídaní odjezd do Slovinského krasu, prohlídka největší krasové jeskyně ve Slovinsku – Postojna Jama (UNESCO), kde vás do útrob odveze elektrický vláček. Nedaleko jeskyně se nachází Predjamski grad, unikátně vestavěný do skály jako důmyslná skrýš loupeživých rytířů. Návrat na pobřeží Jadranu, prohlídka perly slovinské riviéry - Piran s půvabným náměstím, úzkými středověkými uličkami a příjemnou atmosférou. Odjezd do hotelu, večeře, nocleh.  
5. den: zastávka v hlavním slovinském městě Ljubljani, pro jejíž historické centrum je charakteristická architektura J. Plečnika. Odpoledne transfer přes Rakousko zpět do ČR, návrat do 23.00 hod.

Ceník

Moře a památky Slovinska - Hotel Vile park ***
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
08.06. - 12.06.3ACDKT7 960,-18LMPS01 OBSAZENO
07.09. - 11.09.3ACDKT7 960,-18LMPS02 OBSAZENO
Hotel Vile park ***, doprava autobus
akce0102
od 8.06. 7.09.
do12.06.11.09.
počet nocí33
Lůžko7 960 Kč7 960 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu*** u moře (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), vstup do krytého areálu Laguna Bernardin, průvodce, komplexní cestovní pojištění

Ubytování

Hotel Vile Park*** stojí na jedinečném místě v rezortu St. Bernardin, pouhých 20 metrů od moře a asi v půli cesty mezi známými turistickými středisky Portorož a Piran. Pro hotelové hosty je k dispozici venkovní bazén. Polopenze formou bufetu.

Doporučená částka na vstupy

40,- EUR.
POTŘEBUJI PORADIT