VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Slovinsko

Moře a památky Slovinska

nabídkový leták

Program zájezdu

  • s odpočinkem u moře
1. den: odjezd ve 22.30 hod. z Plzně (z Prahy) přes České Budějovice.
2. den: průjezd Rakouskem, ráno příjezd do Slovinska. Zastávka u Bohinjského jezera, které je vstupní branou do Triglavského národního parku. Následuje půvabné lázeňské městečko Bled na břehu stejnojmenného jezera, obklopené kulisou Julských Alp. Možnost prohlídky hradu na vysoké skále nad jezerem, nebo výlet loďkou po jezeře k ostrovnímu kostelíku. Odpoledne lehká turistika ve skalnaté soutěsce Vintgar – procházka po dřevěných chodnících, které se klenou přes divoké peřeje řeky Radovny s vysokým vodopádem. Odjezd na slovinské pobřeží, ubytování v hotelu Vile Park*** v letovisku Portorož, večeře.
3. den: po snídani volno u moře, individuální program, možnost návštěvy wellness areálu Mořský svět Laguna Park s mořskou vodou.
4. den: po snídani odjezd do Slovinského krasu, prohlídka největší krasové jeskyně ve Slovinsku – Postojnska jama (UNESCO), kde vás do útrob odveze elektrický vláček. Nedaleko jeskyně se nachází hrad Predjamski grad, unikátně vestavěný do skály jako důmyslná skrýš loupeživých rytířů. Návrat na pobřeží Jadranu, prohlídka perly slovinské riviéry – Piran s půvabným náměstím, úzkými středověkými uličkami a příjemnou atmosférou. Odjezd do hotelu, večeře, nocleh.
5. den: po snídani zastávka v hlavním slovinském městě Ljubljani, pro jejíž historické centrum je charakteristická architektura J. Plečnika. Odpoledne transfer přes Rakousko zpět do ČR, návrat do 22.00 hod.

Ceník

Moře a památky Slovinska - Hotel Vile Park ***
TermínNocíOdjezdyLůžko
11.09. - 15.09.3ACDKT7 430,-OBSAZENO
Hotel Vile Park ***, doprava autobus
akce01
od11.09.
do15.09.
počet nocí3
Lůžko7 430 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu*** u moře (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), vstup do wellness areálu Mořský svět Laguna, služby průvodce, komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 320,- Kč

Ubytování

Hotel Vile Park*** stojí na jedinečném místě v rezortu St. Bernardin, pouhých 20 metrů od moře a asi v půli cesty mezi známými turistickými středisky Portorož a Piran. Pro hotelové hosty je k dispozici wellness areál Mořský svět Laguna s mořskou vyhřívanou vodou (vířivky, plavecký bazén, dětské skluzavky). Polopenze formou bufetu.

Doporučená částka na vstupy

65,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 580,- Kč/os./zájezd, dítě 7 – 15 let na přistýlce – sleva 1 060,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT