VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Slovinsko

Perly Slovinska

nabídkový leták

Program zájezdu

  • s lehkou turistikou
1. den: odjezd ve 22.00 hod. z Plzně (Prahy) přes České Budějovice, průjezd Rakouskem.
2. den: ráno příjezd do Slovinska, dopoledne turistika ve skalnaté soutěsce Vintgar – procházka po dřevěných chodnících, které se klenou přes divoké peřeje řeky Radovny s vysokým vodopádem. Odpoledne příjezd k Bohinjskému jezeru, jednomu z nejkrásnějších jezer Slovinska, odkud vyjedeme lanovkou na vrchol Vogel s panoramatickými výhledy na jezero, lehká turistika. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani odjezd do Slovinského krasu, prohlídka největší krasové jeskyně ve Slovinsku – Postojnska jama (UNESCO), kde vás do útrob odveze elektrický vláček. Nedaleko jeskyně se nachází hrad Predjamski grad, unikátně vestavěný do skály jako důmyslná skrýš loupeživých rytířů. Přejezd na pobřeží Jadranu, prohlídka přímořského městečka Isola a perly slovinské riviéry – Piran s půvabným náměstím, úzkými středověkými uličkami a příjemnou atmosférou. Návrat na hotel, po večeři krátká procházka centrem Ljubljani, pro jejíž historické centrum je charakteristická architektura J. Plečnika. Návrat busem na ubytování, nocleh.
4. den: po snídani odjezd do půvabného lázeňského městečka Bled na břehu stejnojmenného jezera, obklopeného kulisou Julských Alp. Možnost prohlídky hradu na vysoké skále nad jezerem, nebo výlet loďkou po jezeře k ostrovnímu kostelíku. Odpoledne odjezd do ČR, předpokládaný příjezd do 22.00 hod.

Ceník

Hotel se snídaní

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
10.06. - 13.06.2ACDKT5 590,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 2 noci v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s příslušenstvím)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění vč. storna + 205,- Kč
  • 1lůžkový pokoj + 2 250,- Kč
  • příplatek za polopenzi + 980,- Kč

Doporučená částka na vstupy

85,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT