VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Švýcarsko

Bern - Ženeva - Chamonix

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.), průjezd Německem.
2. den: ráno příjezd do švýcarského hlavního města Bernu, kde vás čeká prohlídka kouzelného historického jádra, obklopeného řekou Aarou. Poté přejedete do krásného středověkého města Gruyeres, kde můžete navštívit světoznámý Giger Bar – jeden z nejpozoruhodnějších barů na světě – interiér je vyveden jako hnízdo filmové postavy Vetřelec. Vaše trasa bude pokračovat k Ženevskému jezeru, kde se projdete známým lázeňským městem Montreux. Odtud je pouhých pět kilometrů vzdálena jedna z největších feudálních pevností v Evropě – hrad Chillon. Po prohlídce odjezd do hotelu, nocleh.
3. den: tento den strávíte ve Francii, v kolébce francouzského horolezectví a zimních sportů, v malebném Chamonix. Středisko leží na úpatí nejvyšší hory Evropy Mont Blanc (4808 m). Doporučujeme výjezd lanovkou na Aiguille du Midi (3842 m), odkud se Vám otevře nezapomenutelný výhled na fascinující panorama největšího evropského masivu. Samozřejmě, že v této nádherné oblasti se nachází spousta dalších možností aktivit, např. výjezd lanovkou na Brévent s výhledem na ostatní vrcholy a ledovce, ev. turistika. Vpodvečer zastávka v Annecy, které je nazýváno „savojské Benátky“. Návrat do hotelu, nocleh.
4. den: po snídani zamíříte do mezinárodní metropole Ženevy s dominantní obří fontánou na stejnojmenném jezeře. Prohlídka „perly“ Švýcarska (katedrála sv. Petra, Památník reformace, radnice…) a možnost projížďky lodí podél břehu Ženevského jezera – uvidíte Palác národů, Mezinárodní úřad práce, Rothschildovu vilu. Odpoledne návštěva Lausanne. Po prohlídce města Vám doporučujeme návštěvu zajímavého Olympijského muzea. Před návratem do ČR večerní prohlídka jednoho z největších klenotů Švýcarska – starobylého města Murten. Odjezd do ČR.
5. den: předpokládaný příjezd do 6.00 hod.

Ceník

Bern - Ženeva - Chamonix - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
22.07. - 26.07.2ADKT5 170,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od22.07.
do26.07.
počet nocí2
Lůžko5 170 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj +1 600,- Kč

Doporučená částka na vstupy

60,- EUR, 25,- CHF
POTŘEBUJI PORADIT