VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Švýcarsko

Švýcarské horské železnice

nabídkový leták

Program zájezdu

  • bez nočních přejezdů
  • hotel s polopenzí
1. den: odjezd z Plzně v 7.30 hod. (z Prahy 6.00 hod.) tranzit Německem. Příjezd do Vaduzu, prohlídka hlavního města Lichtenštejnska. Odjezd na ubytování do Švýcarska, večeře, nocleh.
2. den: po snídani přejezd autobusem průsmykem Julier do údolí Engadin. Zastávka u kruhového viaduktu Brusio, který je symbolem Rhétské dráhy. Vlakem po trase Bernina Expressu přes množství viaduktů a průsmyk Berninapass do St. Mořice, prohlídka luxusních lázní. Poté budete pokračovat vlakem po trase nejslavnější panoramatické železnice Glacier Express do Tiefencastel. Cestou vás čeká množství tunelů, zatáček a slavný viadukt Landwasser. Návrat zpět na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani odjezd autobusem do Churu. Vlakem do Arosy, vlak jede množstvím serpentin, mostů a tunelů. Rekreační středisko Arosa je již více než sto let známým a vyhledávaným prázdninovým místem, které se nachází v nadmořské výšce 1800 metrů uprostřed hor. Možnost procházky v nádherné přírodě, případně výjezd lanovkou na Weisshorn (2653 m). Návrat vlakem do Churu, prohlídka biskupského centra kantonu Graubünden. Den zakončíte návštěvou nádherné rýnské soutěsky Via Mala. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: snídaně, vlakem z Churu – rýnskou soutěskou do Ilanzu. Poté se zastavíte v Bregenzu, kde budete moci vyjet lanovkou na Pfänder, který vám nabídne překrásný pohled na Bodamské jezero. Odjezd do ČR, předpokládaný příjezd do 22.00 hod.

Ceník

Hotel s polopenzí

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
15.07. - 18.07.3ADKT10 390,-OBSAZENO
05.08. - 08.08.3ADKT10 390,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 3 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění vč. storna + 183,- Kč
  • 1lůžkový pokoj + 1 740,- Kč

Doporučená částka na vstupy

na vlaky a lanovky: 90,- CHF.

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč /zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT