VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Ukrajina

Zakarpatská Ukrajina

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 17.00 hod. (z Prahy 18.30 hod.) přes Brno, tranzit Slovenskem.
2. den: příjezd na Ukrajinu, kde vás čeká prohlídka Užgorodu, správního centra Zakarpatské Ukrajiny. Během prohlídky uvidíte zdejší synagogu, hrad, ale i skanzen rusínské kultury s řadou dřevěných budov posbíraných z celého Zakarpatí. Přejezd do Mukačeva, návštěva zámku Palanok, prohlídka historického centra města. Ubytování v hotelu v centru, večeře, nocleh.
3. den: snídaně, přejezd do vesničky Podobovec, která se nachází pod poloninou Boržava, jednou z nejkrásnějších polonin v Zakarpatí. Odtud vás čeká příjemná procházka k vodopádu Šipot, romantickému kaskádovitému vodopádu na Podkarpatské Rusi. V případě hezkého počasí možnost pěší turistiky na poloninu Boržava. Ubytování, večeře, nocleh.
4. den: po snídani se vydáte do vesničky Koločava, která je známá hlavně díky zbojníkovi Nikolaji Šuhajovi, na jehož hrob se také můžete jít podívat, bez povšimnutí nezůstane ani Muzeum Ivana Olbrachta a kostel sv. Ducha. Odjezd do NP Siněvir, kde vás nejprve čeká nenáročný výstup k Siněvirskému jezeru, nejvýše položenému jezeru Zakarpatí a opravdové perle této oblasti. Večer přejezd na ubytování do Mukačeva, večeře, nocleh v hotelu.
5. den: po snídani navštívíte klášter sv. Mikuláše u Mukačeva. Se Zakarpatskou Ukrajinou se rozloučíte návštěvou hradní zříceniny Něvické, která je nejlépe dochovanou na celém Zakarpatí. Odjezd do ČR přes Slovensko.
6. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod.

Ceník

Zakarpatská Ukrajina - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
09.07. - 14.07.3ABDKT6 590,-19LZAK01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od 9.07.
do14.07.
počet nocí3
Lůžko6 590 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3x nocleh (2x hotel****, 1x horský penzion, 2lůžkové pokoje s přísl.), 3x polopenzi, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

14,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT