VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Ukrajina

Zakarpatská Ukrajina

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 17.00 hod. (Praha v 18.15 hod.) přes Brno, tranzit Slovenskem.
2. den: příjezd na Ukrajinu, kde vás čeká prohlídka Užgorodu, správního centra Zakarpatské Ukrajiny. Během prohlídky uvidíte zdejší synagogu, hrad, ale i skanzen rusínské kultury s řadou dřevěných budov posbíraných z celého Zakarpatí. Přejezd do Mukačeva, návštěva zámku Palanok, prohlídka historického centra města. Ubytování v hotelu v centru, večeře, nocleh.
3. den: přejezd do vesničky Podobovec, která se nachází pod poloninou Boržava, jednou z nejkrásnějších polonin v Zakarpatí. Odtud vás čeká příjemná procházka k vodopádu Šipot, romantickému kaskádovitému vodnímu úkazu na Podkarpatské Rusi. V případě hezkého počasí možnost výjezdu lanovkou a pěší turistiky po hřebenu poloniny Boržava. Ubytování, večeře, nocleh.
4. den: vydáte se do vesničky Koločava, která je známá hlavně díky zbojníkovi Nikolaji Šuhajovi, na jehož hrob se také můžete jít podívat, bez povšimnutí nezůstane ani kostel sv. Ducha. Odjezd do NP Siněvir, kde vás nejprve čeká nenáročný výstup k Siněvirskému jezeru, nejvýše položenému jezeru Zakarpatí a opravdové perle této oblasti. Večer přejezd na ubytování do Mukačeva, večeře, nocleh v hotelu.
5. den: navštívíte klášter sv. Mikuláše u Mukačeva. Se Zakarpatskou Ukrajinou se rozloučíte návštěvou hradní zříceniny Něvické, která je nejlépe dochovanou v celém Zakarpatí. Odjezd do ČR přes Slovensko.
6. den: předpokládaný návrat do 7.00 hod.

Ceník

Zakarpatská Ukrajina - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
14.07. - 19.07.3ABDKT6 570,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od14.07.
do19.07.
počet nocí3
Lůžko6 570 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

20,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT