VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduAdventní zájezdy, Velká Británie

Adventní Londýn

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hodin (z Prahy v 19.30 hod.).
2. den: ráno příjezd do Calais, Eurotunel do Folkestone. Odpoledne příjezd do Londýna, okružní jízda se zastávkami – Tower Bridge, Big Ben, Houses of Parliament, Westminster Abbey, Downing Street, Trafalgar Square, Picadilly Circus. Večer ubytování v hotelu, nocleh.
3. den: dopoledne Natural History Museum, Science Museum, Victoria and Albert Museum – prohlídka muzea dle výběru. Odpoledne návštěva adventních tržišť v Hyde parku a na nábřeží Temže. Večerní Londýn v záři vánočního stromu na Trafalgar Square, možnost projížďky na London Eye s leteckým pohledem na osvětlený Londýn. Večer návrat do hotelu, nocleh.
4. den: dopoledne British Museum, National Gallery, Tate Gallery, Tate Modern – bezplatná prohlídka dle výběru. Odpoledne volno k vánočním nákupům na proslulých nákupních třídách Oxford Street a Regent Street. Večer odjezd z Londýna, noční Eurotunel do Francie.
5. den: návrat do ČR kolem 14.00 hod.

Ceník

Adventní Londýn - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
12.12. - 16.12.2ACDHKLT6 740,-18LLAD01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od12.12.
do16.12.
počet nocí2
Lůžko6 740 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s přísluš.), 2x Eurotunel, služby průvodce, komplex. poj.

Doporučená částka na vstupy

30,- GBP
POTŘEBUJI PORADIT