VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Velká Británie

Do Anglie nejen za Beatles

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy ve 20.30 hod.), přejezd přes Německo do Holandska.
2. den: dopoledne prohlídka Amsterdamu s průvodcem nebo individuální volno. Odpoledne přejezd do přístavu, nalodění na trajekt, ubytování v kajutách, noční plavba do Newcastlu.
3. den: ráno připlutí do severní Anglie. Nejprve navštívíte středověké městečko Durham, prohlídka katedrály, která je považována za jeden z nejkrásnějších příkladů normanského slohu v Evropě (UNESCO). Průjezd vřesovištěm North York Moors do Whitby – přímořského městečka známého z románu Drákula, s opatstvím usazeným vysoko nad mořem. Závěr dne bude patřit přímořským lázním Scarborough, nocleh v hotelu.
4. den: dopoledne prohlídka Yorku, nezaměnitelného města, kde se dochovaly původní hrázděné měšťanské domy. Jejich kouzlo umocňuje York Minster, největší gotická katedrála v severní Evropě. Odpoledne přesun do Liverpoolu, kde Vás čeká program ve znamení nejznámější světové kapely Beatles, projdete se po slavné Mathew Street, vyfotíte se u sochy Johna Lennona a prohlédnete si Zeď slávy. Večer možnost návštěvy repliky nejslavnějšího rockového klubu v Anglii – The Cavern Club, kde Beatles začínali. Nocleh v hotelu v centru Liverpoolu.
5. den: celodenní program v Liverpoolu, navštívíte Albertovy doky, kde si přijdou na své nejen fanoušci Beatles, ale také obdivovatelé Titanicu, protože Liverpool byl domovským přístavem této slavné lodi. Možnost návštěvy námořního muzea, muzea The Beatles Story nebo British Music Experience, kde je i historie dalších slavných kapel z doby Beatles. Večer hospůdky v proslulé čtvrti Cavern Quarter. Nocleh ve stejném hotelu.
6. den: dopoledne vás čeká Chester, kde na vás zajisté dýchne jedinečná atmosféra jednoho z nejlépe zachovalých historických měst Anglie. Odpoledne prohlídka Oxfordu, kde vás při procházce mezi jednotlivými college určitě nadchne starobylá atmosféra slavné univerzity. Přejezd na ubytování, nocleh v hotelu.
7. den: ráno trajekt do Francie, tranzit Belgií a Německem, návrat do 24.00 hod.

Ceník

Do Anglie nejen za Beatles - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
27.07. - 02.08.4ACDHKLT12 540,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od27.07.
do 2.08.
počet nocí4
Lůžko12 540 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 1 noc na trajektu Amsterdam – Newcastle (4 lůžk. kajuty s přísluš.), 1 x trajekt Dover - Calais, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50 GBP

Sleva

3. osoba na přistýlce 400,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT