VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Velká Británie

Velký okruh Walesem - busem

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hodin. (z Prahy 19.30 hod.), tranzit přes Německo a Belgii.
2. den: ranní trajekt do Anglie. Přejezd do střední Anglie na ubytování, cestou zastávka v Coventry, nocleh v hotelu.
3. den: po snídani přejezd do Chesteru, jednoho z nejkrásnějších anglických měst. Procházka centrem s tudorovskými a viktoriánskými budovami včetně unikátních vyvýšených arkád nazývaných „Rows“. Na pobřeží severního Walesu se nejprve zastavíte v opevněném městečku Conwy, jehož dominantou je mohutný středověký hrad. Pozdní odpoledne strávíte v přímořském letovisku Llandudno s viktoriánskou atmosférou 19. století. Nocleh.
4. den: Národní park Snowdonia s hustě zalesněnými údolími, horskými jezery a vř esovišti, se Snowdonem (1085 m), nejvyšší horou Walesu. V případě příznivého počasí procházka v přírodě. Možnost prohlídky střediska těžby břidlice u Llanberis. Následuje městečko Caernarfon, jemuž vévodí jeden z nejslavnějších waleských hradů, sídlo princů z Walesu. Přejezd na ubytování, nocleh.
5. den: průjezd podél západního pobřeží Walesu, oblastí Národního parku Pembrokeshire s malými skalnatými zátokami střídajícími rozlehlé písečné pláže. Navštívíte katedrálu v městečku St. Davids, zasvěcenou patronu Walesu sv. Davidovi. Zastávka ve středověkém Tenby na vrcholu útesu. Město charakterizují úzké uličky a georgiánské domy nad přístavem. Odjezd na ubytování, nocleh.
6. den: dopoledne prohlídka hlavního města Walesu – Cardiffu. Poslední zastávkou ve Walesu bude majestátní torzo romantického opatství Tintern Abbey v údolí Wye Valley. Zastávka v lázeňském městě Bath (UNESCO), které je vyjímečné honosnou georgiánskou architekturou, ale i zachovalými lázněmi z dob Římanů. Přejezd na ubytování, nocleh v hotelu.
7. den: ráno odjezd do Folkestone, trajekt do Francie, předpokládaný návrat do ČR do 24.00 hod.

Ceník

Velký okruh Walesem - busem - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
12.08. - 18.08.5ACDHKLT12 990,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od12.08.
do18.08.
počet nocí5
Lůžko12 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoje s přísl.), 2x trajekt, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50,- GBP.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 500,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT