VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Chorvatsko

Croimas Air Show

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy ve 20.00 hod.) přes České Budějovice, tranzit Rakouskem, Slovinskem do Chorvatska.
2. den: v sobotu dopoledne příjezd do chorvatského Zadaru (UNESCO), prohlídka historického centra, v plánu je letová generálka účastníků leteckého dne. Odpoledne odjezd na ubytování, odpočinek, možnost koupání u moře, večeře, nocleh.
3. den: snídaně, odjezd na CROIMAS mezinárodní jedinečnou leteckou show, která se koná v den státního svátku Chorvatské republiky a při příležitosti 30. výročí vzniku chorvatských ozbrojených sil.  Proč je akce tak jedinečná? Jedná se o první ročník, v plánu je 5letý cyklus, tak aby akce měla punc kvality, atraktivity a mohla se zařadit mezi největší letecké dny v Evropě. A také jedinečná v tom, že letové ukázky probíhají nad mořem v Zadarském kanále. Ukázky tak můžete sledovat jak přímo z nábřeží v centru Zadaru, tak i z nedalekých pláží při koupání, tzn. ideální vzít s sebou i rodinu, prostě si užít příjemný víkend u moře. Očekávat můžete ukázky chorvatské letecké techniky, chorvatského námořnictva (vč. statických ukázek na nábřeží), tak i letové ukázky partnerů NATO i z jiných partnerských zemí, očekává se např. vystoupení Frecce Tricolori, Krila Oluje, Patrouille de France, Canadair CL-415, MiG-21bis, SAAB JAS 39 Gripen, UH-60 Black Hawk, Patrouille Suisse…, program bude postupně aktualizován. Se západem slunce odjezd do ČR.
4. den: předpokládaný návrat do 9.00 hod.

Ceník

Hotel s polopenzí

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
28.05. - 31.05.1ADKT4 290,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 1 noc v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • služby technického doprovodu

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění vč. storna + 183,- Kč

Doporučená částka na vstupy

  • vstupné na airshow je zdarma
POTŘEBUJI PORADIT