VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Itálie

Enzo Ferrari

nabídkový leták

Program zájezdu

  • po stopách automobilové legendy
1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.), průjezd Německem a Švýcarskem do Itálie.
2. den: příjezd do Turína, srdce italského automobilového průmyslu (ve zdejší automobilce Fiat se Enzo Ferrari neúspěšně ucházel o práci po 1. světové válce). Prohlídku zahájíte návštěvou Národního automobilového muzea, následuje krátká procházka centrem Turína. Přejezd do malého muzea Pininfarina, designerské značky, která je spjata s Ferrari. Přejezd na ubytování, nocleh.
3. den: návštěva továrního muzea Alfy Romeo v Arese, pro kterou jezdil Enzo Ferrari nejen jako pilot, ale byl zde i úspěšným manažerem. Návštěva závodního okruhu v Monze. Den zakončíte návštěvou Milána s krátkou prohlídkou jeho historického centra. Přejezd na ubytování, nocleh.
4. den: přejedeme do mekky italského automobilového sportu Maranella. Zde vás čeká Galeria Ferrari, kde uvidíte nejen řadu unikátních sportovních automobilů, monopostů Formule 1, ale také například známou pracovnu zakladatele této značky Enza Ferrariho a spoustu dalších zajímavostí. V Maranellu ještě uvidíte Ferrari Store, nový a starý výrobní závod automobilů Ferrari, budovu vývojového oddělení F1, můžete si dát kávu či oběd v restauraci, kam pravidelně chodil Enzo Ferrari. Při troše štěstí můžete vidět zpovzdálí i testování monopostu F1 ve Fioranu. Odtud krátce přejedeme do Modeny, kde během prohlídky města uvidíte dům, kde žil i zemřel Enzo Ferrari, navštívíte muzeum Enza Ferrariho, které projektoval český designer Kaplický. Vpodvečer odjezd do ČR.
5. den: návrat do 5.00 hod.

Ceník

Enzo Ferrari - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
13.10. - 17.10.2ADKT6 390,-20LFER01 REZERVOVAT
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od13.10.
do17.10.
počet nocí2
Lůžko6 390 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

70,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT