VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Itálie

Za rychlými vozy do Itálie

Program zájezdu

  • jedinečná nabídka v ČR
  • uvidíte montáž v Lamborghini, Pagani a Ducati
  • historie automobilismu a motorek, umělecká díla z blízka
  • s možností projet se vozem Ferrari v Maranellu
1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy ve 20.30 hod.), tranzit Německem a Rakouskem.
2. den: ráno příjezd do Itálie, kde poblíž Modeny navštívíte soukromou sbírku vozů značky Maserati. Poté přejedete do Santa Agata Bolognese, kde vás čeká první z vrcholů zájezdu – návštěva továrny sportovních automobilů Lamborghini (montážní linka Aventador + přilehlé čalounické oddělení) a také návštěva muzea v areálu automobilky. Továrnu „Lamborghini“ garantujeme jen pro prvních 45 přihlášených! Krátký přejezd do Modeny, návštěva muzea Enzo Ferrari, které projektoval sám Kaplický. Vpodvečer návštěva soukromého muzea rodiny a značky Lamborghini s řadou unikátních prototypů. Odjezd na ubytování, nocleh.
3. den: ráno přejezd do Bologne, kde navštívíte další z vrcholů zájezdu – továrnu Ducati. Na vlastní oči uvidíte přípravu pro montáž, montáž motorů, vlastní montážní linku motocyklů, testovací a výstupní oddělení. Následuje zajímavá návštěva muzea motocyklů značky Ducati. Dalším, asi největším vrcholem zájezdu, zejména pro milovníky designu, je návštěva továrny supersportovních vozů Pagani, včetně přilehlé nově vybudované muzejní a prodejní části. To není ještě vše! Krátce přejedeme do mekky italského automobilového sportu Maranella. Zde vás čeká Galeria Ferrari, kde uvidíte nejen řadu unikátních sportovních automobilů, monopostů Formule 1, ale také například známou pracovnu zakladatele této značky Enza Ferrariho a spoustu dalších zajímavostí. V Maranellu ještě uvidíte Ferrari Store, nový a starý výrobní závod automobilů Ferrari, budovu vývojového oddělení F1, můžete si dát kávu či oběd v restauraci, kam pravidelně chodil Enzo Ferrari. Při troše štěstí můžete vidět zpovzdálí i testování monopostu F1 na okruhu ve Fioranu. Splňte si svůj sen – Test Drive Ferrari – vyzkoušejte si v Maranellu za běžného provozu některý ze skutečných modelů Ferrari (cena od 70,- EUR). Večer odjezd do ČR.
4. den: předpokládaný návrat do 5.00 hod.

Ceník

Za rychlými vozy do Itálie - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
13.11. - 16.11.1ACDHKLTU4 260,-19LFER01 REZERVOVAT
Hotel, doprava autobus
akce01
od13.11.
do16.11.
počet nocí1
Lůžko4 260 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

cca 193,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT