VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Německo

Mnichov - Deutsches a BMW muzeum

nabídkový leták

Program zájezdu

Odjezd z Plzně v 7.00 hod. (z Prahy v 5.30 hod.).

V Mnichově máte dvě možnosti programu:
  1. Návštěvu BMW muzea a autosalonu BMW Welt poblíž Olympijského areálu. Muzeum navazuje na administrativní budovu koncernu BMW a tvarem připomíná uzávěr nádrže. Prohlédnete si zajímavou expozici, která provází celou historií vývoje automobilů a motocyklů značky BMW. Expozice je dělena na značku, firmu, motosport, technologie, design, modelové řady, motocykly a vize. Celá expozice je velmi přehledná. Součástí areálu je i BMW Welt, reprezentativní autosalon značky s nejnovějšími modely. Více na www.bmw-welt.com.

  2. Návštěvu Deutsches Museum, jednoho z největších muzeí vědy a techniky na světě poblíž centra Mnichova. Najdete zde exponáty z oboru astronomie, zemědělství, počítačů, chemie, elektřiny, námořní navigace, hornictví, hudby, železnice a telekomunikace. Součástí muzea je velké množství dopravních exponátů. Máte možnost vidět první automobil, který byl kdy vyroben. Muzeum má také zajímavou sbírku lodí a vlaků. Určitě se nebudete nudit. Více na www.deutsches-museum.de.
Dle zájmu bude i čas na prohlídku adventně vyzdobeného centra Mnichova se známým mariánským kostelem, novorenesanční Novou radnicí a pivnicí Hofbräuhaus, možnost náv­štěvy adventního trhu. Předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdy
27.11. - 27.11.0ADKT910,-REZERVOVAT
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění + 22,- Kč

Doporučená částka na vstupy

  • vstupné BMW 10,- EUR, děti 6 až 18 let/studenti 7,- EUR
  • vstupné Deutsches Museum 14,- EUR, senioři 8,- EUR, žáci/studenti 4,50 EUR
POTŘEBUJI PORADIT