VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Německo

Mnichov - Deutsches a BMW muzeum

nabídkový leták

Program zájezdu

Odjezd z Plzně v 7.00 hod. (z Prahy v 5.30 hod.).

V Mnichově máte dvě možnosti programu:
Návštěva BMW muzea a autosalonu BMW Welt poblíž Olympijského areálu. Muzeum navazuje na administrativní budovu koncernu BMW a tvarem připomíná uzávěr nádrže. Prohlédnete si zajímavou expozici, která provází celou historií vývoje automobilů a motocyklů značky BMW. Expozice je dělena na značku, firmu, motosport, technologie, design, modelové řady, motocykly a vize. Celá expozice je velmi přehledná. Součástí areálu je i BMW Welt, reprezentativní autosalon značky s nejnovějšími modely. Více na www.bmw-welt.com.
Návštěva Deutsches Museum, jednoho z největších muzeí vědy a techniky na světě poblíž centra Mnichova. Najdete zde exponáty z oboru letectví, astronomie, zemědělství, počítačů, chemie, elektřiny, námořní navigace, hornictví, hudby, železnice a telekomunikace. Součástí muzea je velké množství dopravních exponátů. Máte možnost vidět první automobil, který kdy byl vyroben. Muzeum má také sbírku lodí, vlaků a také velké oddělení věnované letadlům a leteckému průmyslu. Určitě se nebudete nudit.
Více na www.deutsches-museum.de.

Dle zájmu bude i čas na prohlídku adventně vyzdobeného centra Mnichova se známým mariánským kostelem, novorenesanční Novou radnicí a pivnicí Hofbräuhaus, možnost návštěvy adventního trhu. Předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

Mnichov - Deutsches a BMW muzeum -
TermínNocíOdjezdy
28.11. - 28.11.0ADKT920,-REZERVOVAT
, doprava autobus
akce01
od28.11.
do28.11.
počet nocí0
920 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

vstupné BMW 10,- EUR, děti 6 až 18 let/studenti 7,- EUR; vstupné Deutsches Museum 14,- EUR, senioři 8,- EUR, žáci/studenti 4,50 EUR
POTŘEBUJI PORADIT