VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, turistické zájezdy, Slovensko

Malá Fatra a Sulovské skály - turistika

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod., z Brna v 9.45 hod.). V odpoledních hodinách navštívíte naučný chodník Sulovské skály, unikátní slepencové skalní město s fantastickými útvary, nejznámější je Gotická brána. Podíváme se také na romantickou zříceninu hradu Sulov. Vpodvečer příjezd na ubytování. Volný program, večeře.
2. den: turistika v oblasti NP Malá Fatra. Z nejznámější a nejnavštěvovanější malofatranské doliny Vrátná, kam nás zaveze autobus a dále s možností využití lanovky, projdete velmi vyhledávanou túru po hlavním hřebeni Malé Fatry s vrcholy Chleb (1645 m) a Poludňový grún (1460 m), budete mít možnost výstupu také na nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1708 m), který poskytuje nádherné výhledy na všechny světové strany nebo zajít do Chaty pod Chlebom (1423 m) a kratším okruhem se vrátit zpět k lanovce, která vás sveze opět do Vrátné doliny, odkud vás přiveze zpět na ubytování autobus.
3. den: vydáte se na výrazné dolomitové vrcholy s bohatou květenou – Velký Rozsutec (1610 m), který je považován za jeden z nejkrásnějších vrcholů Slovenska a Malý Rozsutec (1343 m). Odtud se vrátíme přes Jánošíkovy Horné diery zpět na ubytování. Atraktivní skalní útvary lze také navštívit alternativně v rámci turistiky z kaňonu Tiesňav na Sokolí.
4. den: navštívíme unikátní místo, přírodní rezervaci se soustavou kaňonů a soutěsek, tvořené bizarními skalními útvary – Jánošíkové diery s více než 20 menšími vodopády, nad kterými vedou lávky a žebříky. Diery se skládají ze 3 částí: Dolné diery, Nové diery a Horné diery. Odpoledne budete mít možnost navštívit i vesničku Terchovou, místo spojené s legendou o Juraji Jánošíkovi. Odpoledne odjezd do ČR, návrat do Plzně okolo půlnoci.

Ceník

Hotel Boboty***

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
16.09. - 19.09.3ABDKT7 570,-OBSAZENO

Penzion s polopenzí

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
16.09. - 19.09.3ABDKT5 590,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 3 noci v hotelu Boboty*** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • nebo 3 noci v penzionu (2lůžkové, na vyžádání až 5lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x polopenzi
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění vč. storna + 247,- Kč
  • 1lůžkový pokoj + 2 400,- Kč

Doporučená částka na vstupy

  • 20,- EUR

Sleva

Hotel Boboty*** 
  • 3. osoba na přistýlce – sleva 2 000,- Kč/os./zájezd
  • dítě do 12 let se 2 dosp. osobami na pokoji – sleva 2 370,- Kč
Penzion bez slev
POTŘEBUJI PORADIT