VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, turistické zájezdy, Slovensko

Malá Fatra, Velká Fatra, Sulovské skály

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod., z Brna v 9.45 hod.). V odpoledních hodinách navštívíte naučný chodník Sulovské skály, unikátní slepencové skalní město s fantastickými útvary, nejznámější je Gotická brána. Podíváme se také na zříceninu hradu Sulov. Vpodvečer příjezd do Terchové – Štefanová, ubytování. Volný program, večeře.
2.–4. den: turistika v oblasti NP Malá Fatra. Z nejznámější a nejnavštěvovanější malofatranské doliny Vrátná, kam nás zaveze autobus a dále s možností využití lanovky, projdete velmi vyhledávanou túru po hlavním hřebeni Malé Fatry s vrcholy Chleb (1645 m) a Poludňový grún (1460 m), budete mít možnost výstupu také na nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1708 m), který poskytuje nádherné výhledy na všechny světové strany nebo zajít do Chaty pod Chlebom (1423 m). Další den se vydáte na typické výrazné dolomitové vrcholy s bohatou květenou Malý Rozsutec (1343 m) a Velký Rozsutec (1610 m), který je považován za jeden z nejkrásnějších vrcholů Slovenska. Vašim dalším cílem bude vesnička Terchová. V oblasti Terchové se nachází přírodní rezervace s unikátní soustavou kaňonů a soutěsek Jánošíkové Diery s 15 menšími vodopády, nad kterými vedou lávky a žebříky. Diery se skládají ze 3 částí: Dolné diery, Horné diery a Nové diery. Atraktivní skalní útvary lze také navštívit v rámci turistiky z kaňonu Tiesňav na Sokolí. Malá Fatra je velice rozmanitá a každý milovník přírody a turistiky zde najde své.
5. den: v dopoledních hodinách odjezd do NP Velká Fatra. Malou ochutnávkou turistiky v tomto pohoří bude pěší okruh kolem Vlkolínce (718 m), živé obce, památkové rezervace lidové architektury zapsané do seznamu světového dědictví UNESCO. Odpoledne odjezd do ČR. Návrat do 23.00 hod.

Ceník

Malá Fatra, Velká Fatra, Sulovské skály - Penzion s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
22.06. - 25.06.3ABDKT5 290,-19LAFA01 OBSAZENO
Penzion s polopenzí, doprava autobus
akce01
od22.06.
do25.06.
počet nocí3
Lůžko5 290 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci v penzionu s polopenzí (2 a 3 lůžkové pokoje s příslušenstvím s možností přistýlek), pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Ubytování

Dle Vašeho přání lze zajistit i ubytování vyšší kategorie:
– ubytování v hotelu Boboty*** s wellness, cena 8 450,- Kč/pobyt (dětské ceny na vyžádání).

Doporučená částka na vstupy

15,- EUR

Sleva

dítě 3–15 let na přistýlce – sleva 660,- Kč.
POTŘEBUJI PORADIT