VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, turistické zájezdy, Slovensko

Malá Fatra a Sulovské skály

nabídkový leták

Program zájezdu

  • krásné, zcela nové ubytování s možností wellness
  • hory, soutěsky, skalní město, krásná příroda
1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod., z Brna v 9.45 hod.). V odpoledních hodinách navštívíte naučný chodník Sulovské skály, unikátní slepencové skalní město s fantastickými útvary, nejznámější je Gotická brána. Podíváme se také na romantickou zříceninu hradu Sulov. Vpodvečer příjezd do Terchové – Štefanová, ubytování. Volný program, večeře.
2. den: turistika v oblasti NP Malá Fatra. Z nejznámější a nejnavštěvovanější malofatranské doliny Vrátná, kam nás zaveze autobus a dále s možností využití lanovky, projdete velmi vyhledávanou túru po hlavním hřebeni Malé Fatry s vrcholy Chleb (1645 m) a Poludňový grún (1460 m), budete mít možnost výstupu také na nejvyšší vrchol Veľký Kriváň (1708 m), který poskytuje nádherné výhledy na všechny světové strany nebo zajít do Chaty pod Chlebom (1423 m) a kratším okruhem se vrátit zpět k lanovce, která vás sveze opět do Vrátné doliny, odkud vás přiveze zpět autobus.
3. den: vydáte se na výrazné dolomitové vrcholy s bohatou květenou – Velký Rozsutec (1610 m), který je považován za jeden z nejkrásnějších vrcholů Slovenska a Malý Rozsutec (1343 m). Odtud se vrátíme přes Jánošíkovy Horné diery zpět na ubytování. Atraktivní skalní útvary lze také navštívit alternativně v rámci turistiky z kaňonu Tiesňav na Sokolí.
4. den: navštívíme unikátní místo, přírodní rezervaci se soustavou kaňonů a soutěsek, tvořené bizarními skalními útvary – Jánošíkové diery s více než 20 menšími vodopády, nad kterými vedou lávky a žebříky. Diery se skládají ze 3 částí: Dolné diery, Nové diery a Horné diery. Odpoledne budete mít možnost navštívit i vesničku Terchovou, místo spojené s legendou o Juraji Jánošíkovi. Odpoledne odjezd do ČR. Návrat do Prahy 23.30 hod., do Plzně po půlnoci.

Ceník

Malá Fatra a Sulovské skály - Penzion s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
08.08. - 11.08.3ABDKT5 390,-20LAFA01 REZERVOVAT
Penzion s polopenzí, doprava autobus
akce01
od 8.08.
do11.08.
počet nocí3
Lůžko5 390 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v penzionu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím s možností přistýlek), pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

15,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT