VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, turistické zájezdy, Slovensko

Roháče

nabídkový leták

Program zájezdu

  • dlouhodobě velmi oblíbený zájezd
  • turistika v nejkrásnějších partiích Západních Tater
  • výběr z lehčích i náročnějších turistických tras
1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy 7.15 hod., z Brna 9.45 hod.). Odpoledne Oravský Podzámok a návštěva nejzajímavějšího hradu na Slovensku – Oravského hradu. Příjezd do Roháčů. Po ubytování volný program, večeře.
2. den: turistika v oblasti nejkrásnější Roháčské doliny, kde se můžete zastavit v Tatliakově chatě u stejnojmenného plesa, dále uvidíte postupně všechna Roháčská plesa a zajisté vás okouzlí i Roháčský vodopád. Okruh ukončíme u chaty Šindlovec nebo kdo bude chtít, může pokračovat až k chatě Zvierovka odkud nás odveze již autobus na ubytování. Večeře, nocleh.
3. den: nabídneme vám různé varianty pro poznání nejkrásnějších partií Roháčů. Určitě vás zláká okouzlující trasa na Sivý vrch (1805 m) s nejlepšími výhledy na všechna pohoří kolem Malou Fatru, Chočské vrchy, Velkou Fatru, Nízké Tatry a také Liptovskou Maru a Oravskou přehradu. Tato trasa po vystoupání vede po hřebeni s jedinečnými skalními útvary, úchvatným skalním městem a nejbohatší květenou Roháčů. Můžete zvolit i trasu o něco méně náročnou s využitím lanovky přes Predný Salatín, Brestovou a sedlo Pálenice odkud také zdáli uvidíte Sivý vrch a můžete pokračovat rovnou do hotelu. Ti nejzdatnější mohou „okusit i hřebenovku“ Brestová (1902 m), Salatín (2047 m), Skriniarky, Pachoľa (2166 m) nebo třeba zkusit vystoupit na Ostrý Roháč (2084 m) a Plačlivé (2126 m). Tento den vám nabídneme množství tras a vy si zvolíte tu dle chuti. Faktultativně večer promítání a krátká beseda o Tatrách.
4. den: kdo bude chtít odpočívat, může jen relaxovat v dobře vybaveném Thermalparku Meandr v Oravici s léčivými prameny a uzdravující termální vodou, množství masážních trysek a perličková lehátka uvolní vaše svaly. Do Oravic nás odveze náš autobus. Nejoblíbenější je ale varianta, kdy můžete opět přidat i lehkou turistiku jednou z nejkrásnějších dolin, která vám jistě učaruje svojí nádherou, Juráňova dolina mezi strmými skalními stěnami s vymletými obřími hrnci a krátkými kaskádami vodopádů. Možnost zastávky v horské salaši a nákup sýrů přímo od bači, po této trase budete mít i vy možnost navštívit Meandr park Oravice a dopřát si relaxaci.Pro náročnější turisty je připravena trasa přes Látanou dolinu na Rákoň, Lúčnú a také do Oravic. Odtud se společně vrátíme autobusem do hotelu. Večer fakultativně možnost táboráku s opékáním.
5. den: i tento den vám bude nabídnuto více variant, buď turistické trasy s možností využití sedačkové lanovky a novými chodníky na Brestovou a Salatín nebo velmi lehká turistika k chatě Zverovka a návštěva Symbolického cintorínu při Zverovke. Další možností bude výlet autobusem a turistika ve dvou z nejhezčích krasových dolin Slovenska – Prosiecké a Kvačianské s vodními mlýny Oblazy. Návrat na hotel.
6. den: dopoledne navštívíte skanzen Oravské vesnice v Zuberci, dále budete mít možnost sjet řeku Oravu na pltích. Po poledni odjezd do ČR. Návrat do Plzně do 23.00 hod.

Ceník

Roháče - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
25.07. - 30.07.5ABDKT6 990,-20LARO01 REZERVOVAT
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od25.07.
do30.07.
počet nocí5
Lůžko6 990 Kč
dítě do 12 let na přistýlce6 190 Kč
dítě do 12 let na lůžku6 690 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí s polopenzí, pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 000,- Kč

Ubytování

v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s přísl. a SAT TV s možností přistýlek), WiFi zdarma, k dispozici badmintonové, volejbalové, tenisové hřiště a venkovní posezení s ohništěm

Doporučená částka na vstupy

45,- EUR

Sleva

cena do 12 let v tabulce se 2 dosp. osobami na pokoji. Dítě do 12 let jako 2. osoba – sleva 300,- Kč/pobyt.
POTŘEBUJI PORADIT