VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, turistické zájezdy, Slovensko

Vysoké Tatry - turistika

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 23.15 hod.), noční tranzit na Slovensko.
2. den: dopoledne příjezd do krásné oblasti Beliánských Tater, kde můžete navštívit největší jeskyni ve Vysokých Tatrách – Belianskou jeskyni a malebnou vesničku Ždiar s muzeem Ždiarský dom s poutavým výkladem. Odpoledne ubytování v hotelu v Tatranské Matliare, z hotelu jsou nádherné pohledy na Lomnický štít a Skalnaté pleso, které jsou v těsné blízkosti a také na Podtatranskou kotlinu, volný odpočinkový program.
3. den: přejezd do Tatranské Lomnice, výjezd lanovkou na Skalnaté pleso (1751 m), a ev. i na Lomnický štít (2632 m) – doporučujeme objednat si fakultativně předem! Po zbytek dne se můžete těšit na turistickou vycházku ze Skalnatého Plesa po magistrále na Hrebienok a dále pozemní lanovkou do Starého Smokovce. Cestou budete míjet Studenovodské vodopády, Malou studenou dolinu a další známá a velmi oblíbená místa a také horské chaty nebo sjet zpět do Tatranské Lomnice lanovkou a navštívit městečko, kde se v r. 1931 natáčel Anděl na horách – zotavovnu Morava, zde stále najdete. Návrat na ubytování.
4. den: dopoledne se vydáte do Staré Lubovni, jednoho z nejstarších královských měst na Slovensku, nad nímž se vypíná mohutný gotický hrad, jež budete moci navštívit a prohlédnete si i lidový skanzen. Poté přejedete do Národního parku Pieniny, zastavíte se v pravé slovenské kolibě a z Červeného Kláštorce pak zažijete jedinečnou atmosféru při plavbě na tradičních pltích po Dunajci největším kaňonem ve střední Evropě. Návrat na ubytování.
5. den: po snídani odjezd ke Štrbskému plesu, kde si prohlédnete i známý sportovní areál. Odtud se můžete vydat Mlynickou dolinou k vodopádu Skok nebo nejvíce populární trasou na Popradské pleso krásnou Mengusovskou dolinou a zastavit se i na symbolickém Cintoríně. Tento den můžete strávit také jen pohodlnou procházkou kolem Štrbského plesa, svezením lanovkami či električkou nebo zubačkou. V areálu je také mnoho atrakcí pro děti. Večer odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný příjezd do 5.00 hod.

Ceník

Hotel Hutnik**

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
13.08. - 18.08.3ABDKT6 540,-OBSAZENO

Hotel Hutnik***

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
13.08. - 18.08.3ABDKT7 820,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním busem (WC, klima, DVD, bar)
  • 3 noci v hotelu Hutník**/*** (2lůžk. pokoje s přísl.)
  • 3x polopenzi formou bufetu
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění vč. storna + 323,- Kč
  • 1 lůžkový pokoj + 700,- Kč

Ubytování

  • hotel Hutník II** s polopenzí (snídaně i večeře bohatý bufet v Hutníku I*** propojení krytou chodbou), 2lůžkové pokoje s příslušenstvím s možností přistýlek, TV. V hotelu jsou WiFi a bazén zdarma, bowling za příplatek.

Fakultativně

  • výjezd lanovkou ze Skalnatého plesa na Lomnický štít + 950,- Kč/dosp.os., + 830,- Kč/ dítě do 12 let vč. rezervačního poplatku (je třeba objednat při podpisu smlouvy, rezervace je potvrzována měsíc před odjezdem zájezdu, později na ověření)

Doporučená částka na vstupy

  • 60 EUR

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT