VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduWellness pobyty

Vážení a milí příznivci cestování a poznávání

jsme rádi, že jste navštívili naše stránky. S námi se můžete vydat za poznáváním evropských památek a národních parků, navštívit výstavy, veletrhy a aerosalony, prožít s Vašimi dětmi nezapomenutelné chvíle ve vodních a zábavních parcích, odpočinout si v termálních lázních a užít si kouzlo Vánoc při návštěvě adventních trhů. S námi ochutnáte místní gastronomii, vína, sýry a čokolády a poznáte život a zvyky obyvatel různých zemí.

Dobrý den,
ráda bych vám poděkovala za krásnou poznávací dovolenou Putování Skotskem až na ostrov Skye. Zájezd měl nejen krásně postavený program, ale k jeho maximálnímu vyznění přispěla kompetentní, příjemná a vždy ochotná průvodkyně paní Iveta Tesařová a oba páni řidiči, kteří nejen výborně řídili, ale nikdy jsme je nezastihli v nepříjemné náladě. Celý tým byl milý a se snažil vyjít vstříc všem účastníkům zájezdu. Pokud budu příští rok opět uvažovat o poznávacím zájezdu, budu přednostně vyhledávat u vaší cestovní kanceláře, protože v dnešní době si člověk takového přístupu musí vážit.

Přeji vám hodně úspěchů.
S pozdravem
Mgr. Romana Štajerová

A proč právě s námi?

Máme dlouholeté zkušenosti a známe přání našich klientů, klademe důraz na profesionální průvodce, kvalitní nejen po stránce odborné, ale i lidské. Vlastníme pohodlné autobusy se stálými posádkami řidičů,  zajišťujeme kvalitní ubytování  za přiměřené ceny.

Cestujte s námi bez starostí.

Kolektiv pracovníků CK INTERTRANS.