VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduWellness pobyty, Německo

Termální lázně Bad Füssing

Program zájezdu

Odjezd z Plzně v 06.45 hod. (z Prahy v 05.30 hod.). Dopoledne příjezd do lázní Bad Füssing. Návštěva lázní dle Vašeho výběru, s průvodcem lázně Johannesbad. Vpodvečer zastávka na nákup, odjezd do ČR. Předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Lázně Johannesbad – největší lázně v Bad Füssingu v krásném parkovém prostředí jsou na 4500 m2 vodní plochy. Je zde 13 různých bazénů s teplotou vody od 27 °C do 39 °C, sirné léčivé lázně, dále zde naleznete např. masážní bazén s vlnobitím či solný bazén, perličkový bazén, parní lázně a i milovníci saun si zde přijdou na své v saunovém světě za příplatek.
Více na www.johannesbad-therme.de.
Lázně Therme 1 jsou na 2500 m2 vodní plochy a zahrnují 12 různých venkovních i vnitřních bazénů s teplotou 29 °C – 42 °C a také ochlazovací bazén 16 °C. Množství masážních trysek a sirné lázně uspokojí každého. Naleznete zde také jedinečný 5* saunový areál, včleněný do historických prostor selské usedlosti – Saunový dvůr s množstvím saun a saunových obřadů.
Více na www.therme1.de.
Lázně Europa Therme zaujímají 3000 m2 termální vodní plochy. Zde je koupelový areál s 19 bazény s mnoha perličkovými koupelemi, s masážními tryskami a vířivky. K vodním atrakcím paří 120 m dlouhý kanál se silným proudem. Možnost saunování za příplatek.
Více na www.europatherme.de.

Poznámka

Ponořte se do termálního světa a nechte hýčkat své tělo silou 3 termálních pramenů největších termálních lázní v Německu. Bad Füssing jsou velmi atraktivní lázně, které se nacházejí nedaleko rakouských hranic 30 km jižně od Pasova. Termální pramen vyvěrá z hloubky 1000 m a má teplotu 56 °C. Teplota vody v bazénech se pohybuje od 27 °C do 42 °C. Svou kombinací účinných látek je léčivá voda vhodná zejména při nemocech pohybového aparátu (např. revmatická onemocnění, artróza a onemocnění kloubů, bolesti páteře a chronické bolesti).

Ceník

POTŘEBUJI PORADIT