VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Německo

Tropical Islands

nabídkový leták

Program zájezdu

  • vstup do Tropických ostrovů v den narozenin ZDARMA
  • pobyt v lázních až 12 hodin
Odjezd z Plzně ve 00.15 hod. (z Prahy v 01.30 hod.), v ranních hodinách příjezd do probouzejícího se tropického ráje s kouzelnou atmosférou. Po příjezdu na vás čeká den plný zážitků. Ocitnete se v tropickém světě s deštným pralesem s 20 tisíci různými rostlinami, s tropickým mořem a 200 m dlouhou písečnou pláží, Lagunou Bali s vodopádem a divokou řekou, perličkovými koupelemi a masážními tryskami. V pravé Tropické vesnici pak můžete ochutnat z bohaté nabídky různých specialit v několika restauracích. Zdarma tobogány a skluzavky a dětský svět zábavy Tropino, nově také venkovní areál Amazonie, který je s halou propojený krytou chodbou, kterou se dostanete ke vstupu do divoké řeky (White Water River) a do venkovních vyhřívaných bazénů. Dále můžete navštívit oddělenou re laxační část Tropical Sauna & Spa, největší svého druhu v Evropě, je oceněna německou asociací saun 5*. Šest různých oblastí Vám zajistí výjimečný zážitek a skutečně okouzlující prostředí, kde jsou umístěny kopie staveb z tropů. Několikrát denně zde probíhají zdarma saunovací obřady. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 23.45 hod.

Ceník

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdy
29.08. - 29.08.0ADKT990,-OBSAZENO
17.11. - 17.11.0ADKT990,-REZERVOVAT
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění + 22,- Kč

Doporučená částka na vstupy

Ceny pro rok 2020:
  • Skupinové vstupné do Tropických ostrovů 30,- EUR/dosp. os., 25,- EUR/dítě 6–15 let, studenti, senior od 65 let.
  • Kombinované skupinové vstupné Tropické ostrovy + Sauna & Spa: 36,- EUR/dosp. os., 30,- EUR/dítě 6–15 let, senior od 65 let a studenti.
  • Zájem o kombinovanou vstupenku nutno nahlásit nejdéle týden před odjezdem, při platbě na místě Sauna & Spa +14,- EUR/os.
Ceny pro rok 2021 budou doplněny.

Sleva


POTŘEBUJI PORADIT