VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Německo

ZOO Berlín a Tropical Islands

Program zájezdu

  • na vaši návštěvu se těší pandí mláďata
1. den: odjezd z Plzně v 5.00 hod. (z Prahy v 6.15) do Berlína. Po příjezdu návštěva berlínské Zoo, která se nachází v centru Berlína. Se svými 20 tisíci zvířaty z celého světa je nejbohatší zoologickou zahradou na světě, co se týká rozmanitosti druhů.
2. den: po snídani odjezd do Tropical Islands, který se nachází na jih od Berlína, kde strávíte celý den. Vpodvečer odjezd zpět do ČR, návrat do půlnoci.

Poznámka

Berlínská Zoo používá jakési rčení, že má zvířata od A (asijští sloni) do Z (zebry). Můžete zde vidět zástupce většiny živočišných druhů ze všech kontinentů. Velkým lákadlem jsou pandy obrovské, kterým se v září 2019 narodila mláďata. Můžete zvolit buď návštěvu Zoo i s prohlídkou akvária Berlin, jednoho z nejznámějších a nejvýznamnějších akvárií v Evropě, nebo v průběhu dne individuálně navštívit Berlín, jehož centrum s nejvýznamnějšími památkami je hned v blízkosti Zoo. Vpodvečer krátká okružní jízda pro seznámení s Berlínem, uvidíte Braniborskou bránu, Říšský sněm, Alexanderplatz, televizní věž Fernsehturm, krátce zastavíme u nejzachovalejšího, 1,3 km dlouhého úseku berlínské zdi, slavné East Side Gallery, známé především pro své nepřeberné množství působivých graffiti. Nocleh v hotelu v blízkosti Zoo a centra.

V tropickém ráji Tropical Island nás čeká den plný zážitků. Ocitneme se v tropickém světě s deštným pralesem, s tropickým mořem a 200 m dlouhou písečnou pláží, Lagunou Bali z nejrůznějšími vodními atrakcemi, vířivkami, divokou řekou, vodopády. Je zde bohatá nabídka různých specialit v restauracích v tropické vesnici, unikátní repliky staveb např. z Thajska, Bornea, Samoy, Bali a další. Vyřádíte se na tobogánech, v Tropino světě pro děti, nebo si můžete užít venkovního světa Amazonie. K relaxaci a odpočinku vybízí oddělená část Tropical Sauna & Spa s několika saunami a parními lázněmi.

Ceník

Hotel

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
28.08. - 29.08.1ADKT2 950,-REZERVOVAT
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 1 noc v hotelu se snídaní (2lůžkový pokoj s příslušenstvím)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění + 44,- Kč

Doporučená částka na vstupy

Ceny pro rok 2020:
  • skupinové vstupné do Tropických ostrovů 30,- EUR/dosp. os., 25,- EUR/dítě 6–15 let, studenti, senior od 65 let.
  • Kombinované skupinové vstup­né Tropické ostrovy + Sauna & Spa: 36,- EUR/dosp. os., 30,- EUR/dítě 6–15 let, senior od 65 let a studenti.
  • Vstupné do Zoo Berlín nebo Zoo Berlín + Aquarium 15,50 EUR/21,- EUR/dosp. os., 8,- EUR/10,50 EUR/dítě 4–15 let.
Ceny pro rok 2021 budou doplněny.

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT