VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Slovensko

Nízké Tatry a Tatralandia

nabídkový leták

Program zájezdu

  • nejkrásnější místa Nízkých Tater
  • aquapark Tatralandia nebo aquapark Bešeňová
  • velmi pestrý program

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod., z Brna v 9.45 hod.). Cestou navštívíme hrad Strečno s krásnými výhledy. Vpodvečer příjezd do Demänovské doliny, ubytování ve středisku Jasná. Volný program, večeře.
2. den: vyjedeme lanovkou na Chopok (2023 m), kde se můžete kochat nádhernými panoramaty. Kdo bude chtít, může pokračovat po nejnavštěvovanější trase na nejvyšší vrchol Nízkých Tater Ďumbier (2043 m). Ďumbier nabízí nejkrásnější pohledy na velkou část Nízkých Tater, v dáli pak uvidíte Západní a Vysoké Tatry a také Malou Fatru a Velký Choč. Stejnou cestou se následně vrátíme k lanovce, kterou sjedeme zpět do Demänovské doliny do Jasné a na ubytování. Další ev. možností zábavy pro děti je lanové centrum Tarzania Jasná.
3. den: celodenní návštěva aquaparku TATRALANDIA – největšího areálu vodní zábavy na Slovensku se 30 tobogány a 14 bazény k zábavě a sportu, ale i k relaxaci a oddechu. V relaxačních bazénech se středně mineralizovanou vodou se budete cítit jako znovuzrozeni. Voda v Tatralandii příznivě působí na pohybové a dýchací ústrojí nebo můžete zvolit návštěvu Thermal parku v Bešeňové, kde je 8 venkovních bazénů s geotermální léčivou vodou s teplotou 24–39 °C. Najdete zde však i 5 bazénů z nerezu s čirou ohřívanou vodou, relaxační bazén MARA po obvodu s masážními lavicemi a lehátky s masážními tryskami, dětský bazén se stříkající fontánkou a ježkem, „Divokou řeku“ a také 2 tobogány a 3dráhovou skluzavku. V areálu můžeme využít 4 vnitřní bazény s teplotou vody 27–39 °C. Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže a vůbec na celý organismus.
4. den:
po snídani procházka v oblasti Demänovské doliny v Jasné, kde můžete navštívit Vrbické pleso, jediné pleso Nízkých Tater, a symbolický cintorín. Poté přejezd k jeskyním Demänovské doliny, za návštěvu určitě stojí Demänovská jeskyně svobody – s největší krápníkovou výzdobou na Slovensku nebo jedinečná Demänovská ledová jeskyně. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, návrat do Plzně do půlnoci.

Ceník

Nízké Tatry a Tatralandia - Hotel Liptov**
TermínNocíOdjezdyLůžko
18.07. - 21.07.3ABDKT5 490,-OBSAZENO
Hotel Liptov**, doprava autobus
akce01
od18.07.
do21.07.
počet nocí3
Lůžko5 490 Kč
dítě do 12 let na přistýlce4 490 Kč
dítě do 12 let na lůžku4 690 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu Liptov ** s polopenzí (2lůžkové pokoje s přísl. s možností přistýlek), pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

54,- EUR
Nízké Tatry a Tatralandia - Hotel Ostredok***
TermínNocíOdjezdyLůžko
18.07. - 21.07.3ABDKT6 190,-OBSAZENO
Hotel Ostredok***, doprava autobus
akce01
od18.07.
do21.07.
počet nocí3
Lůžko6 190 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu Liptov ** s polopenzí (2lůžkové pokoje s přísl. s možností přistýlek), pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

54,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT