VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Slovensko

Roháče, Tatralandia, Meandr Park

nabídkový leták

Program zájezdu

  • dovolená nejen pro rodiny s dětmi v krásné přírodě
  • aquapark Tatralandia, termální park Meandr park
  • táborák, návštěva salaše
  • plavba na pltích po Oravě
1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod., z Brna 9.45 hod.). Odpoledne návštěva Oravského Podzámku s možností návštěvy pohádkového Oravského hradu. Příjezd do Roháčů, po ubytování volný program, večeře.
2. den: turistika v oblasti Roháčské doliny, kde uvidíte Roháčská plesa a Roháčský vodopád. Množství turistických cest s možností výběru náročnosti tras, které vedou klečí i loukami s bohatou květenou a jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.
3. den: celodenní návštěva aquaparku TATRALANDIA – největšího areálu vodní zábavy na Slovensku se 30 tobogány a14 bazény k zábavě a sportu, ale i k relaxaci a oddechu.  V relaxačních bazénech se středně mineralizovanou vodou se budete cítit jako znovuzrozeni. Voda v Tatralandii přiznivě působí na pohybové a dýchací ústrojí. Také můžete navštívit Keltský saunový svět, který zahrnuje 21 parních, vodních a masážních procedur a saun.
4. den: tento den, kdo bude chtít odpočívat, může jen relaxovat v dobře vybaveném Thermalparku Meandr v Oravici s léčivými prameny, pro děti tobogán a bazén s vlnobitím. Ostatní mohou opět přidat i lehkou turistiku jednou z nejkrásnějších dolin, která vám jistě učaruje svojí nádherou, Juráňova dolina mezi strmými skalními stěnami s vymletými obřími hrnci a krátkými kaskádami vodopádů. Možnost zastávky v horské salaši a nákup sýrů přímo od bači.
5. den: i tento den vám bude nabídnuto více variant, buď turistické trasy s možností využití sedačkové lanovky a novými chodníky na Brestovou a Salatín nebo velmi lehká turistika k chatě Zverovka a návštěva Symbolického cintorínu při Zverovke. Cestou možnost užít si zábavu v lanovém centru Tarzanka pro děti i dospělé u skanzenu Oravské vesnice. Další možností bude výlet autobusem a turistika ve dvou z nejhezčích krasových dolin Slovenska Kvačianské a Prosiecké s vodními mlýny Oblazy.
6. den: dopoledne navštívíme skanzen Oravské vesnice v Zuberci a také budeme mít možnost sjet řeku Oravu na pltích. Po poledni odjezd do ČR, návrat do Plzně do 23.00 hod.

Ceník

Roháče, Tatralandia, Meandr Park - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžko
25.07. - 30.07.5ABDKT6 990,-OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od25.07.
do30.07.
počet nocí5
Lůžko6 990 Kč
Dítě do 12 let na přistýlce6 190 Kč
Dítě do 12 let na lůžku6 690 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí v hotelu s polopenzí, pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 000,- Kč/os.

Ubytování

v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s přísl. s možností přistýlek a SAT TV), v hotelu jsou k dispozici zdarma venkovní sezení s ohništěm, dětské hřiště, badmintonové, volejbalové a tenisové hřiště, WiFi zdarma.

Doporučená částka na vstupy

65,- EUR (vč. vstupného do aquaparků)

Sleva

cena do 12 let v tabulce se 2 dosp. osobami na pokoji. Dítě do 12 let jako 2. osoba - sleva 300,- Kč/pobyt.
POTŘEBUJI PORADIT