VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Velká Británie

Za Harrym Potterem do Londýna

nabídkový leták

Program zájezdu

  • pohodlně s ubytováním v hotelu
  • s návštěvou Muzea voskových figurín Madame Tussauďs
1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.), tranzit Německem a Belgií do francouzského Calais.
2. den: ranní Eurotunel do Folkestone, přejezd do Londýna. Odpoledne vás čeká první seznámení s britskou metropolí – pevnost Tower of London, slavný most Tower Bridge a nábřeží Temže, křižník Belfast, divadlo Globe, galerie Tate Modern, mrakodrap Shard, Millenium Bridge, katedrála St. Paul´s . Večer ubytování v hotelu, nocleh.
3. den: dopoledne pro zájemce návštěva Muzea voskových figurin Madame Tussaud’s nebo individuální volno v centru Londýna. Odpoledne se podíváte k Buckinghamskému paláci, kde žije britská královna Alžběta II., dále k Downing Street 10, sídlu premiérů, uvidíte i známá náměstí Trafalgar Square a Picadilly Circus, bohémskou čtvrť SOHO, tržnici Covent Garden, možnost projížďky na London Eye s leteckým pohledem na celou metropoli. Večer návrat do hotelu, nocleh.
4. den: po snídani přejezd metrem do centra Londýna, poté individuální volno nebo prohlídka s průvodcem v oblasti Westminsteru. Odpoledne přesun do filmových ateliérů Warner Bros, kde po deset let vznikala nejúspěšnější filmová série o Harrym Potterovi, která okouzlila malé i starší diváky z celého světa. Během prohlídky budete mít jedinečnou možnost poznat zákulisí filmů, prohlédnout si nádherné kostýmy a různé rekvizity či unikátní model Bradavického hradu v měřítku 1:24. Projdete se po slavné Příčné ulici, nahlédnete do Brumbálova kabinetu i do kanceláře Ministerstva kouzel. Pobyt v ateliérech od 14.00 do 19.30 hod., odjezd z Londýna, Eurotunelem do Francie.
5. den: tranzit Belgií a Německem, předpokládaný návrat do 16.00 hod.

Ceník

Za Harrym Potterem do Londýna - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžko
13.11. - 17.11.2ADKT6 690,-REZERVOVAT
Hotel, doprava autobus
akce01
od13.11.
do17.11.
počet nocí2
Lůžko6 690 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoje s přísl.), 2x Eurotunel, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

Warner Bros. Studio dítě 5–15 let + 1 140,- Kč, od 16 let + 1 430,- Kč; Madame Tussaud´s dítě 3–15 let + 680,- Kč, od 16 let + 780,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

40 GBP

Sleva

3. osoba na přistýlce 200,- Kč/zájezd
POTŘEBUJI PORADIT